IMG_6521W kwietniu, uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej Skrzydła w ramach zajęć z edukacji wczesnoszkolnej, przedstawili bardzo ciekawe prezentacje na wybrane przez siebie tematy.

Pokazy multimedialne zostały dobrze przygotowane, zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym.

Rozpiętość tematyczna okazała się bardzo szeroka, od tematów przyrodniczych i geograficznych przez techniczne, aż do historycznych. Była to okazja, aby uczniowie przedstawili kolegom z klasy swoje zainteresowania i pasje. Wielu z nich zaskoczyło swojego wychowawcę, Pana Artura Kwiatkowskiego, obszerną wiedzą z różnych dziedzin.

Dzięki tej inicjatywie,

chłopcy mogli się bliżej poznać oraz doskonalić umiejętność występowania przed szerszą publicznością. Jeden z nich, Franciszek, podzielił się z kolegami informacjami o Generale Andersie, jak się później okazało, swoim pradziadku.